Kdo jsme

Stěhování Plzeň

Jsme stěhovací a vyklízecí služba s tradicí od roku 2005.

Zabýváme se veškerou činností spojenou se stěhováním a vyklízením bytů, kanceláří, obchodů a firem.

K dopravě využíváme velkoprostorové dodávkové vozy speciálně polstrované pro stěhování tak, aby se vašemu majetku nic nestalo.

Jsme pojištěni na případně způsobenou škodu manipulací nebo dopravou.

 

Proč stěhovat s námi?

Od našeho vzniku se snažíme vnímat Vaše potřeby a požadavky v oboru stěhování a vyklízení v Plzni a stále se jim přizpůsobujeme. Zajišťujeme kompletní stěhování a vyklízení od klasického stěhování bytů, stěhování obchodů, skladů a jiných nebytových prostor až po stěhování kanceláří, firem či úřadů. Máme již několik zkušeností v oblasti stěhování uměleckých předmětů a starožitného nábytku. Není pro nás problém Vám zajistit demontáž a montáž nábytku, balení stěhovanéých břemen, rozmístění nábytku dle
Zajistíme, aby každý prvek vašeho domu nebo kanceláře byl řádně zabalen a šetrně vybalován. V případě vyklízení jsme schopni zajistit i likvidaci nepotřebného materiálu tak, aby Vaše starosti byli minimální. Nebojíme se točitách schodů, vysokých pater, atipických břemen jako jsou například velké hudební nástroje, trezory atd. To vše profesionálně, rychle a cenově dostupně.
Vaše stěhování či vyklízení v Plzni nemusí být noční můrou či důvodem ke zkažené náladě. Náš profesionální a citlivý přístup Vás přesvědčí o možnosti stěhování či  vyklízení v klidu a pohodě. Vaše stěhování podrobně naplánujeme a vždy se Vás postaráme. Prostě to nechte na nás, o vše se postaráme při stěhování nebo vyklízení za Vás:)
Jsme nejlevnější v regionu, zajistíme u Vás nezávaznou prohlídku před stěhováním, zdarma připravíme cenovou kalkulaci stěhování či vyklízení, víkendy a svátky stěhujeme bez příplatku. Nabízíme kompletní služby od A do Z, základní obalový materiál na stěhování Vám poskytujeme v ceně stěhování. U nás máte vždy průhledné vyúčtování a ochotný tým pracovníků s dlouholetou praxí.